השכרת ציוד

מחלקת ההשכרות של "שומעים חזק" מציעה מגוון של ציוד מקצועי להשכרה עבור הפקת אירוע באופן עצמאי.

  • ציוד הגברה מקצועי מהחברות המובילות בשוק -
    JBL ,SOUNDCRAFT, SHURE, DBX ועוד...
  • ציוד תאורה מקצועי מהחברות המובילות בשוק -
    MARTIN, LIGHTJOCKEY ועוד...
  • ציוד אור קולי – מקרנים ומסכי הקרנה

לא תמיד יש באפשרותכם להביא חברת הגברה ותאורה לאירוע שלכם, לכן אנו מציעים לכם להשכיר ציוד ולעשות את האירוע בעצמכם. אך לפני שאתם רצים ומשכירים ציוד, יש מספר דברים שחשוב שתבדקו על מנת שהאירוע שלכם יהיה מוצלח –

הצרכים שלכם – הדבר החשוב ביותר הוא להגדיר את הצרכים שלכם. לענות על שאלות כמו – מה אתם צריכים להגביר (להקה, נאומים, די ג'יי)? או איזה אפקטים של תאורה אתם רוצים שיהיו על הבמה? ב"שומעים חזק" ננחה אתכם ונעזור לכם להבין מה הציוד שאתם צריכים ויותר מכך, איזה ציוד אתם לא צריכים.

איכות הציוד – הציוד שתקבלו "משומעים חזק" הוא ציוד מקצועי, ציוד שחברות ההגברה משתמשות בו בעצמן להגברת אירועים. בנוסף תקבלו את כל הכבלים הדרושים לחיבור המערכת.

הפעלת הציוד – ב"שומעים חזק" שמים דגש גדול על השירות הניתן ללקוחות. בכל השכרת ציוד תינתן הדרכה מקיפה על הרכבה והפעלת הציוד כולל הדגמה במקום. בזמן האירוע מחלקת התמיכה של שומעים חזק תהיה זמינה לכל שאלה שתתעורר.

הובלת הציוד – הובלת ציוד ההגברה עלולה להיות גורם מקשה בהפקה עצמאית של אירוע. לכן, "שומעים חזק" מציעים מערכות קומפקטיות, חזקות ואיכותיות שנכנסות אפילו ברכב פרטי. אם בכל זאת תעדיפו הובלה, נשמח לעמוד לרשותכם.

נוסף על אלה, נשמח להעמיד לרשותכם חבילות השכרה במחיר אטרקטיבי: