הגברה

שומעים חזק מתמחה במתן פיתרונות הגברה לשלל אירועים ומופעים. לכל אירוע בין אם הוא קטן או גדול, באולם או תחת כיפת השמיים מגוון צרכים ייחודיי. בשומעים חזק קיימים מגוון רחב של פיתרונות מקצועיים המתאימים לכל אירוע . תודעת השירות, הציוד, המקצועיות וההקשבה של אנשינו יהפכו את שירותי ההגברה באירוע שלכם לאיכותיים ביותר. נעשה כל שניתן כדי שאתם תהיו במרכז הבמה בדיוק לפי רצונותיכם וללא הפרעות. ואתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שישמעו חזק.

הגברת להקות ואומנים- בשומעים חזק מבינים שההופעה היא שלכם ואתם מרכז הערב. לכן נעשה הכול שהסאונד יהיה ברמה הגבוהה ביותר. החל מציוד איכותי ועמידה בזמנים וכלה בסאונדמנים מקצועיים וקשובים.

לא רק הקהל צריך לשמוע טוב בהופעה. אנחנו יודעים שכל נגן ששומע את עצמו כמו שצריך הוא נגן שמופיע עם ביטחון ומנגן הרבה יותר טוב. לכן נשים דגש גם על הסאונד במה.

הגברה למופעי סיום וטקסים - מופע סיום כיתה י"ב, הילדים לחוצים ומתרוצצים מאחורי הקלעים, מאיפה להיכנס? לאיזה מיקרופון לדבר? איפה המדונה שלי? – בשביל זה אנחנו כאן. משלב החזרות ועד לסיום המופע, נעבור ביחד אתכם את כל שלבי המופע בדגש על יחס אישי כדי שכל ילד ירגיש הכי בטוח בעולם כשהוא עולה להופיע.

הגברה למסיבות - בפנים או בחוץ? 50 איש או 2000? כל מסיבה והצרכים שלה. אנחנו נעזור לכם לבחור את המערכת המתאימה ביותר לאירוע שלכם.