תאורה

אנחנו ב"שומעים חזק" מאמינים בכוחה של התאורה. תאורה היא אחד ממרכיבי ההפקה הנעלמים אך השפעתו על אירוע חשובה מאין כמותה.

תאורת במה – תאורה למופעי מוסיקה, תיאטרון, מחול וכל שאר סוגי האירועים הבימתיים . תאורת במה מקצועית מוסיפה נופח מקצועי לכל אירוע, מבליטה את המופיעים וההתרחשויות על הבמה ומעשירה את חווית הצופים. בשומעים חזק ניתן לכם שירות מקצועי של תאורת במה הכולל אמצעי תאורה מתקדמים, ולא פחות חשוב – מפעילים הקשובים לצרכים ולרצונות שלכם.

תאורה למסיבות – אם זו חתונה, או מסיבה במועדון, באולם או בחוץ – תאורה טובה תעיר ותקפיץ אותה! שומעים חזק מספקים תאורה איכותית למסיבות הכוללת גשרים, פנסים חכמים, צבע, עשן ואפקטים.

תאורה מעוצבת ודקורטיבית – עיצוב תאורה באירוע הוא אחד הכלים האפקטיביים ליצירת אווירה. לאירוע יוקרתי, לאירוע מושקע, לאירוע אינטימי. תאורה מיוחדת באירוע, יוצרת אצל המשתתפים התרגשות ומייחדת את האירוע מהיומיום. באמצעות הדגשת צמחיה וארכיטקטורה והוספת אור וצבע. תוכלו לכבות את הפלורסנטים ולתת לתאורה לעשות את שלה.

תאורת שטח – כשעושים אירוע בחוץ בערב, תאורת השטח היא אחד הדברים החשובים שצריך לדאוג להם. אנו בשומעים חזק מספקים שירותי תאורת שטח ברמה גבוהה – תאורה רחבה, רב   כיוונית, דגש על צבע ועוצמת תאורה נעימים בתחושה טבעית, וכמובן גנרטור בעוצמה הנדרשת אם יש צורך.

כמובן שאפשרי  לשלב מספר פונקציות תאורה באירוע אחד, בהתאם לדרישות האירוע. והכי חשוב – צוות מקצועי עומד לשירותכם לענות לכל הבקשות והצרכים שלכם.