המלצות וחוות דעת

הצגה בעין המפרץ 18-19/9/14

גיא יקר.
מכתב תודה.
על ההענות , למרות הנדנודים הלא צפויים, 
על האנשים שלכם המדהימים , שאול ועמית.. (שאח"כ ראיתי שהוא גם מפורסם ..בדף הירוק..) על השרות (מי אמר שקיבוצניקים לא יודעים לתת שרות?..)
על האוירה הנהדרת וההקשבה לצרכים על המקצוענות, והשקט בעבודה,  ובעיקר, על האנושיות.

תודה, תודה. ו..אם זה תלוי בי, רק איתכם בעתיד!!!

רויטל רונטל עין המפרץ.
"בשלוש השנים האחרונות "שומעים חזק" מבצעים את ההגברה בכל החגים הגדולים אצלנו . ההגברה והתאורה שהם מספקים מקצועית ביותר וללא ספק העלתה את הסטנדרטים להם הורגלנו. כל בקשה נענתה מיידית והשירות נינוח ונעים. אנשי הצוות מקצועיים, נעימים ומבינים היטב את החג הקיבוצי וצרכיו. אני יכולה להעיד ששיפור ההגברה איפשר להעשיר את תכני החג ומסייע לצוותי החג להפיק חגים ברמה גבוהה."  

רותם – רכזת תרבות נחשונים


מופע מחול של סטודיו "רקדנית" בהיכל התרבות בנשר - 6/7/14


רציתי לומר תודה לצוות הנפלא שעבד איתי במופע סוף השנה של סטודיו רקדנית. תודה על התוצר היפה, על תשומת הלב, האדיבות, הנימוס, העצות השקט והמקצועיות שלכם! הייתם פשוט נפלאים! מומלצים בחום!  דנית קפון דגנית

דגנית רום (מפיקה ובמאית):

הי גיא ושאולי,

הרבה הרבה תודה על הכל!!
על הסבלנות, ההקשבה, האומץ ללכת איתי למרות החשש הגדול מהגשם, נועם הליכות, שמחת החיים החיוך המקסים והאווירה שאתם משרים, הצוות הנפלא שהגיע אתכם (כולל את אבי מההקרנה) ולבסוף ומעל הכל המקצועיות!
היה נפלא, עזרתם לי לשמח את תושבי יובלים- ובכך שכרינו!

להתראות בקרוב,
דגנית

החוג לתיאטרון של המכללה האקדמית גליל מערבי,
24/03/2013


גיא, ניר וקואופרטיב 'שומעים חזק!",
היינו רוצים להביע את הערכתינו על עבודתכם המצוינת באירוע הסיום של החוג לתיאטרון של המכללה האקדמית גליל מערבי.
זו הייתה הפעם הראשונה שבה קיימנו מיני פסטיבל, עם 13 אירועים שונים, בחללים שונים, כשרבים מהם התקיימו במקביל.
הייתם סבלניים וקשובים לקבוצה גדולה של במאים, עם צרכים שונים, לעיתים אף סותרים. עם הלחצים, עבדתם בנינוחות ועם חיוך. מצאתם פתרונות יצירתיים לבעיות שטח רבות.
אתם אנשי מקצוע מעולים.
תודה גדולה,

אריק גוטלר-אופיר
החוג לתיאטרון של המכללה האקדמית גליל מערבי

שי מניגון הלב,

גיא שלום,

ראשית, היה כיף להיפגש ולשמוע ממך על הקואפרטיב שלכם. מקסים, נפלא, מעודד מאד. יישר כוח. שנית, ההגברה היתה מצוינת. שמחנו מאד. השירות האדיב ונעים ופשוט ונותן אמון. מקווה שהכל חזר בשלום למקומו. היה אירוע נהדר. נשמור קשר ונסתייע על ידכם גם לקניית ציוד וגם להגברה ותאורה בהפקות הגדולות שלנו .
חג שמח שי מניגון הלב

כנס אסיף מחולות,
תאריך: 4/10/2012


בשנה האחרונה יצא לי לעבוד עם "שומעים חזק" מספר פעמים.

האירוע הגדול ביותר היה כנס אסיף מחולות מיסודו של כנס דליה לא סתם בחרנו ב"שומעים חזק"- חבר'ה לעניין, בעלי מקצוע, יחסי אנוש טובים, בקיצור- יש עם מי לדבר!


נטע שפירא
רכז תרבות קיבוץ עין השופט

"השובבים" בנולה סוקס - בחיפה,
תאריך: 7/9/2012


יוני -"עשינו שני אירועים יחד - הופעה של "השובבים", להקה בת שמונה נגנים, וחודשיים מאוחר יותר מסיבת חוף לכ-250 איש. מקצוענות לשמה, לא מפספסים שום פרט, מגזימים לטובה - איכות האירוע תמיד לפני הכל. מחירים הוגנים ועבודה נהדרת. מומלץ בחום". nolasocks@gmail.com

ליאור דראל (הסולן של השובבים)- היי חברים, עבור "השובבים", בתור להקה מדהימה וסופר מקצועית, סאונד טוב הוא מרכיב מאוד חשוב, אולי אפילו הכרחי ויש שיאמרו קריטי שבלעדיו אין הופעה. בהופעה ב"נולה סוקס" פגשנו צוות מקצועי, מיומן שעשה עבודה מעולה מ-א' ועד ת'. צוות שהוכיח לנו שיש עתיד בישראל. המון המון תודה, אתם מעולים שאין דברים כאלה ונתראה שוב בקרוב!