אודותינו

שומעים חזק הינו קואופרטיב הגברה ותאורה שהוקם בשנת 2009 על ידי בוגרי השומר הצעיר המתמחים בתחום. אנו צוות צעיר ונמרץ המתמצא בכל הפיתוחים העדכניים ביותר בשוק. אנו עומדים לשרותכם לכל סוגי האירועים, על מנת להעניק לכם את השירות האיכותי, היעיל והמקצועי ביותר.

אז מה מייחד אותנו?

במילה אחת – השירות. כל אחד מאיתנו נתקל לא פעם בחוסר הסבלנות של אנשי חברות ההגברה שממהרים ללכת הביתה, ונדמה כי לקוחותיו של הבוס שלהם אינם בראש מעייניהם. אצלנו בקואופרטיב, שכל עובד שותף בניהולו, הדבר החשוב ביותר הוא הלקוחות. אנחנו נשב אתכם ונעבור על כל פרט ופרט באירוע עד שתרגישו שהכל יושב בדיוק כפי שאתם רוצים. גם במהלך האירוע נהיה שם, סבלניים וקשובים לכל בקשה, כך שהתוצאה הסופית תענה על ציפיותיכם ואף תעלה עליהן.

מהו קואופרטיב?

התאגדות חופשית ורצונית של כמה אנשים המעוניינים לפעול יחדיו בענף או בתחום מסויים כדי להגשים מטרות ושאיפות כלכליות, חברתיות ותרבותיות באמצעות מיזם עסקי שהוא בבעלותם המשותפת ובשליטתם הדמוקרטית. ארגונים כגון אלו מבוססים על ערכים של דמוקרטיה, שוויון, הגינות וסולידריות וחבריהם מסתייגים באופן עקרוני משיטת העבודה השכירה לפיה מתעשר בעל הנכסים וההון בזכות מאמצי עובדיו. אנו בוגרי תנועת "השומר הצעיר" אשר חיים בקבוצות שיתופיות ברחבי הארץ, החלטנו להקים את הקואופרטיב המשלב את האהבה שלנו לתחום ההגברה והתאורה יחד עם הערכים עליהם התחנכנו ואשר אותם אנו חיים כיום.

מן העיתנות

הדף הירוק- שבועון התנועה הקיבוצית
עיתון "במקום"
חתונה חברתית - מתוך אתר MAKO